You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

1983 Yılında GELİŞİM YAYINLARI A.Ş ‘de Arşiv şefi olarak çalışma hayatına atıldı. Aynı firmada 14 yıl içerisinde, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu, Reklam Müdürü, Haber Müdürü görevlerinin yanı sıra Ansiklopedi bölümünde Meydan Larousse Ansiklopedisinin telif ve tercüme haritalarının çizim, pikaj ve montaj çalışmalarını üstlendi.

1988 yılında şirketin Ahmet Özal yönetimine geçmesiyle birlikte Genel Müdür Masum Türker Bey’in Asistanlığı görevini de içine alarak çalışmalarına devam etti. Bu arada hazırlanan “GAP PROJESİ” adlı İngilizce yayında Cumhurbaşkanı Turgut Özal yönetiminde tüm grafik, harita ve çizim işlerini 6 aylık bir gece çalışmasıyla tamamlayıp Proje Geliştirme ve Pazarlama Müdürlüğünden teşekkür belgesi aldı. 1990 yılında şirket tekrar el değiştirip Asil Nadir yönetimine geçmesiyle Proje Geliştirme Pazarlama Bölüm Asistanlığı’na ardından Hair Dergisi Haber Müdürü görevine getirildi.

1994 yılında yeni kurulan Akşam Gazetesinde, Nokta Dergisinde birlikte çalıştığı Reha Muhtar Bey’in teklifi ile kendisinin Asistanlığını ve “Ateş Hattı” TV Programının çalışmalarını üstlendi. 6 aylık bir çalışmadan sonra kendisinin ayrılmasıyla birlikte Mehmet Ali Ilıcak Bey’in Asistanlığı’na getirildi.

1995 yılı Aralık ayında SAP AG Türkiye firmasında SAP AG Genel Koordinatörü Asistanlığı ve Marketing Bölümü (SAP AG Almanca, İngilizce Arşiv Sorumlusu) olarak 5 yıl görevde kaldı. 2001-2003 yılları arasında ILAB HOLDING A.Ş bünyesindeki; Treda Bilişim Teknolojileri A.Ş Tele Satış bölümünde Tele Marketing ve CRM (Müşteri İlişkileri) görevi ile birlikte aynı firmada yer alana Chemorbis, SteelOrbis, Kariyer Net, Sigortam Net ve Treda firmalarının Basın Sorumlusu olarak görevini sürdürdü. Bütün eventlerde ve Future Business’ler de aktif olarak görevlerde bulundu.

2004 yılında YENİÇAĞ Gazetesinde Genel Müdür Taner Atilla Bey’in isteği üzerine Reklam Müdürü olarak çalıştı. 2005 – 2006 yıllarında 75 yıllık firma olan DALGIÇ GÜMÜŞ’de Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalıştı.

2006 yılında Bodrum’da yer alan KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM’da  Business center da operatris olarak sürdürdüğü görevini Front Office ve Guest Relations bölümlerine de destek vermekle görevine devam etti. Sezonun sona ermesi nedeniyle Bodrum Oasis de bulunan TUNA GROUP firmasında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak sürdürdüğü görevinden TUNA HOMES firmasının kapanmasıyla ayrılmak durumunda kaldı. 2007 sezonunda Bodrum KILIÇ HOLDING Grubunun yeni açılmış olan oteli “VILLA KILIÇ” Otel’in sezon boyunca Basın danışmanlığını sürdürdü. 24-27 Eylül tarihinde İstanbul Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenecek olan DESTINATION WEDDING HONEYMOON & TURKEY ’09 Fuarının Ankara Yetkilisi ve Türkiye Geneli olarak görevini üstlendi.

2009 yılında Ankara’ya yerleşti. Gölbaşında bulunan CLUP S PARK, Ankara’nın ilk Tatil Köyü’n de 3 ay Genel Müdür olarak görev yaptı. Aynı anda Bodrum Aktüel Dergisinin Ankara Temsilciliği görevlerini sürdürdü. Türkiye genelinde otellere ve sanat dünyasına Basın Danışmanlığı Hizmeti verdi. 

Ayrıca 2012 yılında Ankara Kızılcahamam da açılan ÇAM THERMAL RESORT & SPA  HOTEL’in Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptı.

2019 -2020 yılları arasında MERIDIAN ADVENTURE RACE firmasında EPIC BLUE SWIMRUN Türkiye Organizasyon Müdürü ve yine aynı firmanın Endonezya Raja Ampat da yer alan MERIDIAN ADVENTURE DIVE  firmasının Türkiye Satış Müdürü olarak görevlerini üstlendi.

Duysak halen 2012 yılında hizmete giren İmtiyaz Sahibi olduğu  TURiZMDE SON NOKTA Turizm Haber Portalı’nın Genel Yayın Koordinatörlüğünü sürdürmekte. 
2012 yılında ayrıca İngilizce, Türkçe olarak hazırlanan TURİZMDE SON NOKTA dergisi de 1 yıl boyunca 4 sayı olarak yayın hayatında yer aldı.